PRATİK SÜRÜŞ NEDİR?

PRATİK SÜRÜŞ NEDİR?

Milli Eğitim Bakanlığı‘ndan öğretmen belgesine sahip olup direksiyon eğitimi vermekteyim. Sürücü kursları bir fiil çaliştiktan sonra direksiyon eğitim merkezinde çalışmış olup bu işi hakkıyla yapmaya gayret gösteren bikişilğe sahibim. Halen bi sürücü kursunda resmi olarak M.E.B atamalı direksiyon hocası olarak görev yapmaktayim. Karşinizdaki resmi bir kurumdur. (sürücü kursu)

 

Direksiyon eğitimi almak isteyenlere üstün hizmet kalitesini ilke edinerek uzun yllardan bu yana eğitim vermekteyim. Uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle %100 öğrencilerin memnuniyetini ilke edinmiş, konusunda uzman, yaptığı işte başarıyı en üst seviyede tutmaya çalışmayı amaç edindim.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.bayandandireksiyondersi.com/wp-content/uploads/2019/11/Untitled-2.jpg);background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
WhatsApp WhatsApp'tan Yaz !